Publications Office of the EU
il-Polonja-Lublin: Reaġenti tal-laboratorju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Lublin: Reaġenti tal-laboratorju

  • Ippubblikat
    15/11/2021
  • Skadenza
    17/12/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    17/12/2021
  • Aġġudikat
    22/12/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL814 Lubelski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
149,920.56 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
COZL/DZP/AS/3411/PN- 131/21
Deskrizzjoni

„Dostawa odczynników i materiałów zużywalnych do badań tromboelastometrycznych na potrzeby COZL”

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: PL
Indirizz postali: ul. Dr K. Jaczewskiego 7
Belt: Lublin
Kodiċi NUTS: PL814
Kodiċi postali: 20-090
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Agnieszka Studzińska
Indirizz prinċipali: www.cozl.eu
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/cozl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/12/2021 09:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
149,920.56 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Werfen Polska Sp. z o.o. Ul. Wolińska 4 03-699 Warszawa
Indirizz postali: ul. Wolińska 4
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 03-699
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.