Publications Office of the EU
Avviż ta’ għoti - Ftehim qafas għas-servizz tax-xitwa lil ATP Frederikshavn u Haderslev - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Avviż ta’ għoti - Ftehim qafas għas-servizz tax-xitwa lil ATP Frederikshavn u Haderslev

  • Ippubblikat
    05/06/2025
  • Skadenza
    09/07/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    09/07/2025
  • Aġġudikat
    10/09/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ATP
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DK013 Nordsjælland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
650,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
265442534
Deskrizzjoni

L-akkwist ta’ ftehim qafas għall-forniment ta’ servizz tax-xitwa lil ATP. Il-ftehim qafas ikopri l-postijiet ATP li ġejjin: Frederikshavn u Haderslev.Il-persuna li tingħata l-Ftehim Qafas se jkollha tipprovdi servizz tax-xitwa lill-ATP għall-erba’ snin li ġejjin u b’hekk tiżgura li l-postijiet tal-ATP jitmellħu malajr u jitneħħewlhom il-borra meta t-temp ikun jirrikjedi dan.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://permalink.mercell.com/254729462.aspx
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/07/2025 12:00
Metodu tal-għoti
Pris
Valur stmat
650,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Tolstrup A/S
Indirizz postali:
Belt: Fredericia
Kodiċi postali: 7000
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.