Publications Office of the EU
Missjonijiet ta' kooperazzjoni fil-protezzjoni tas-saħħa u tas-sigurtà, prevenzjoni u ġestjoni inizjali fil-kontroll ta' l-operazzjoni tar-restawr ta' l-istess distrett tagħna (il-każ 3) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Missjonijiet ta' kooperazzjoni fil-protezzjoni tas-saħħa u tas-sigurtà, prevenzjoni u ġestjoni inizjali fil-kontroll ta' l-operazzjoni tar-restawr ta' l-istess distrett tagħna (il-każ 3)

  • Aġġudikat
    05/01/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Établissement public chargé de la conservation et de la restauration de la cathédrale Notre-Dame de Paris
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71317210 Servizzi ta' konsulenza tas-saħħa u s-sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,500,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2025-012
Deskrizzjoni

Missjonijiet ta' kooperazzjoni fil-protezzjoni tas-saħħa u tas-sigurtà, prevenzjoni u ġestjoni inizjali fil-kontroll ta' l-operazzjoni tar-restawr ta' l-istess distrett tagħna (il-każ 3)

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique. Les sous-critères et leur pondération sont indiqués dans le RC
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix des prestations
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,500,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: APAVE INFRASTRUCTURES ET CONSTRUCTION FRANCE
Indirizz postali:
Belt: COURBEVOIE
Kodiċi postali: 92400
Pajjiż:
Isem uffiċjali: SIGMA TALENT
Indirizz postali:
Belt: Lyon
Kodiċi postali: 69002
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.