Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Eschborn: Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Eschborn: Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà

  • Ippubblikat
    30/06/2021
  • Skadenza
    27/07/2021
  • Aġġudikat
    03/12/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE Deutschland
Post tax-xerrej
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
936,500.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
81271994
Deskrizzjoni

The City Climate Finance Gap Fund ("Gap Fund") supports cities in low and middle income countries in their development and implementation of climate strategies and investment projects. It provides assistance in the early stages of project preparation, from understanding the context to executing plans: from capacity building to strategy development; from collection of technical data to convening stakeholders; from support on investment prioritization to the early stages of project preparation. By supporting cities in both upstream (supporting strategy development and prioritization of interventions) and downstream (project identification and pre-feasibility) work, the Gap Fund helps reach the climate impact required for achieving global goals to limit temperature increase to 1.5 degrees above pre-industrial levels.
The Gap Fund is a partnership among donors: the German Federal Ministry for the Environment, Nature Conservation and Nuclear Safety (BMU), the Federal Ministry of Economic Cooperation and Development (BMZ) and Luxembourg"s Ministry of the Environment, Climate and Sustainable Development. Implementors are the European Investment Bank (EIB) in partnership with the Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), and the World Bank (WB).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYY6YL71
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
936,500.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Gopa Infra GmbH
Indirizz postali:
Belt: Bad Homburg
Kodiċi postali: 61348
Pajjiż: DEU

Isem uffiċjali: GOPA-International Energy Consultants GmbH (intec)
Indirizz postali:
Belt: Bad Homburg
Kodiċi postali: 61352
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.