Publications Office of the EU
il-Polonja-Opole: Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Opole: Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq

  • Ippubblikat
    14/11/2014
  • Skadenza
    23/12/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    23/12/2014
  • Aġġudikat
    16/02/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miasto Opole
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90610000 Servizzi ta' tindif u knis tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,140,476.79 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,646,291.92 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
IM-ZP.271.2.39.2014
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne oczyszczanie jezdni – zamiatanie, zmywanie jezdni (w sezonie letnim), pozimowe oczyszczanie jezdni, usuwanie padłych zwierząt z pasa drogowego.
Zakres prac:
Świadczenie kompleksowych usług, obejmujących następujące zadania:
a) mechaniczne oczyszczanie jezdni, tzn. zamiatanie (realizowane od kwietnia do października każdego roku z możliwością wcześniejszego lub późniejszego rozpoczęcia i zakończenia);
b) zmywanie jezdni (realizowane w miesiącach od czerwca do sierpnia każdego roku z możliwością wcześniejszego lub późniejszego rozpoczęcia i zakończenia);
c) pozimowe oczyszczanie jezdni (realizowane po zakończeniu zimowego utrzymania dróg w zależności od warunków atmosferycznych; o zakresie i terminie realizacji każdego roku zadecyduje Zamawiający);
d) usuwanie padłych zwierząt z pasa drogowego (realizowane przez okres całego roku na zlecenie Zamawiającego). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zasady i technologia wykonywania prac zawiera załącznik nr 1 do wzoru umowy.
Zakres rzeczowy usługi, tj. wykazy jezdni uwzględniające oczyszczanie mechaniczne jak również zmywanie stanowi załącznik nr 3a i 3b do umowy.
Lokalizacja: pasy drogowe na terenie miasta Opola.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Miasto Opole
Indirizz postali: pl. Wolności 7–8 pok. 117 b
Belt: Opole
Kodiċi postali: 45-018
Pajjiż: POL
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/12/2014 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
6,140,476.79 PLN
Valur kuntrattwali finali
3,646,291.92 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Remondis Opole Sp. z o.o.
Indirizz postali: al. Przyjaźni 9
Belt: Opole
Kodiċi postali: 45-573
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.