Publications Office of the EU
il-Polonja-Stąporków: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Stąporków: Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart

  • Ippubblikat
    07/10/2022
  • Skadenza
    18/11/2022
  • Aġġudikat
    02/01/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gmina Stąporków
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL72 Świętokrzyskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,629,212.96 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.271.8.2022/RS
Deskrizzjoni

Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych i zebranych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Stąporków, a także wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w worki na odpady oraz odbierania i zagospodarowania z gminnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (GPSZOK) zlokalizowanego na terenie gminy Stąporków.
Dane charakteryzujące zamówienie:
liczba gospodarstw domowych objęta systemem gospodarki odpadami na terenie Gminy Stąporków:
Liczba nieruchomości do obsługi, na terenie których zamieszkują mieszkańcy, wynosi: 4030 w zabudowie jednorodzinnej (miasto – 616, gmina – 3414) oraz 62 w zabudowie wielorodzinnej, w tym: 57 - miasto – budynki komunalne, spółdzielcze, wspólnot mieszkaniowych, budynek Akademii Innowacji przy ul. Niekłańskiej, 5 – gmina (wspólnota mieszk.) oraz PSZOK

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Gmina Stąporków
Indirizz postali: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 132A
Belt: Stąporków
Kodiċi NUTS: PL72
Kodiċi postali: 26-220
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Renata Sidor
Indirizz prinċipali: http://www.staporkow.pl
Elettronika permezz ta’:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
3,629,212.96 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich sp. z o. o.
Indirizz postali:
Belt: Końskie
Kodiċi postali: 20-200
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.