Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Münster: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' djar soċjali residenzjali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Münster: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' djar soċjali residenzjali

  • Ippubblikat
    23/12/2015
  • Skadenza
    19/01/2016
  • Aġġudikat
    03/05/2016
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Münster
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45215214 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' djar soċjali residenzjali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
74,854,585.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
30/2016
Deskrizzjoni

Abschluss einer Rahmenvereinbarung über die Errichtung von Flüchtlingsunterkünften in Modul-/Fertigbauweise auf von der Stadt Münster bereitzustellen Flächen im Stadtgebiet von Münster, einschließlich erforderlicher Gründungsarbeiten, für standardisierte Unterkunftsgrößen von 50, 75 und 100 Bewohnerplätzen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadt Münster
Indirizz postali: Klemensstraße 10
Belt: Münster
Kodiċi postali: 48143
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Rechts- und Ausländeramt – Ausschreibungen und Vergaben, Raum 667a bzw. 668
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
74,854,585.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Terhalle Holding GmbH & Co. KG
Indirizz postali:
Belt: Ahaus
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.