Publications Office of the EU
Spanja-Gijón: Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Gijón: Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports

  • Ippubblikat
    20/12/2017
  • Skadenza
    29/01/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    15/02/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES120 Asturias
Post tax-xerrej
NUTS code: ES120 Asturias
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77320000 Servizzi ta' manutenzjoni ta' l-oqsma ta' l-isports
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,146,187.50 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
013324/2017
Deskrizzjoni

Servicio de mantenimiento de los campos municipales de golf La Llorea y El Tragamón con fomento de la igualdad entre hombres y mujeres y mejora de la calidad de empleo.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P8302404B
Indirizz postali: Centro municipal del Coto, Plaza de la República, s/n
Belt: Gijón
Kodiċi NUTS: ES120
Kodiċi postali: 33204
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Junta Rectora del Patronato Deportivo Municipal del Ayuntamiento de Gijón
Indirizz prinċipali: http://contratacion.gijon.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/02/2018 13:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,146,187.50 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.