Publications Office of the EU
PRESTATION DE SECURITE ET DE GARDIENNAGE DES INSTALLATIONS ET DES MANIFESTATIONS EVENEMENTIELLES DE LA VILLE D'AUBAGNE - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PRESTATION DE SECURITE ET DE GARDIENNAGE DES INSTALLATIONS ET DES MANIFESTATIONS EVENEMENTIELLES DE LA VILLE D'AUBAGNE

  • Ippubblikat
    18/03/2026
  • Skadenza
    22/04/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    23/04/2026
  • Aġġudikat
    29/07/2026
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
MAIRIE D'AUBAGNE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79713000 Servizzi ta' gwardji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2026-0016
Deskrizzjoni

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Ces prestations sont assurées sur l'ensemble du territoire communal par des agents, postés ou mobiles et véhiculés, pour des interventions régulières ainsi que pour des missions ponctuelles, notamment dans le cadre d'événements organisés par la Ville. Ces agents peuvent également être amenés à gérer les moyens de secours, de sûreté et de sécurité mis à leur disposition, en fonction des besoins identifiés. Ce marché vise à regrouper l'ensemble des besoins courants en matière de gardiennage, de sûreté et de sécurité pour les différents services municipaux, sous une coordination centralisée. Il favorise la mutualisation des prestations et l'harmonisation des pratiques à l'échelle de la Ville. Si la gestion globale est assurée de manière centralisée, l'exécution des missions sera réalisée par les entités opérationnelles concernées

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1794851
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1794851
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/04/2026 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique de l'offre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AMGS
Indirizz postali:
Belt: Marseille 15
Kodiċi postali: 13015
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.