Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Sofija: Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Sofija: Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer

  • Ippubblikat
    26/11/2019
  • Skadenza
    03/01/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    07/01/2020
  • Aġġudikat
    05/06/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG411 София (столица)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30000000 Tagħmir ta' l-uffiċċju u tal-kompjuter, tagħmir u provvisti għajr għamara u pakketti tas-softwer
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
190,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
189,715.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител, който да извърши доставка, инсталация и монтаж на специализирано сървърно оборудване и софтуер за виртуализация и миграция на данни, както и да извърши инсталация, настройка, миграция и интеграция на системата за виртуализация и гаранционна поддръжка в рамките на гаранционния срок за нуждите на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Предлаганото специализирано сървърно оборудване и софтуерът за виртуализация и миграция на данни трябва да са с параметри, идентични или по-добри от минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация.
Доставеното оборудване трябва да бъде фабрично ново, неупотребявано, с пълна оригинална окомплектовка от производителя, да съответства на изискванията на възложителя и техническата спецификация и за него да е осигурено гаранционно сервизно обслужване, да съдържа всичката необходима документация от производителя на оборудването.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Изпълнителна агенция „Морска администрация“
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 121797867
Indirizz postali: ул. „Дякон Игнатий“ № 9
Belt: София
Kodiċi NUTS: BG411
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: BGR
Persuna ta' kuntatt: Мартина Маринова — главен юрисконсулт в дирекция АПФСО
Indirizz prinċipali: https://www.marad.bg/bg
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/01/2020 11:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
190,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
189,715.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: „Перси“ ООД
Indirizz postali: бул. „Цар Борис III“ № 136Б
Belt: София
Kodiċi postali: 1618
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.