Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kiel: Xogħol tal-fabbrikazzjoni tal-piles - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Kiel: Xogħol tal-fabbrikazzjoni tal-piles

  • Ippubblikat
    11/04/2018
  • Skadenza
    14/05/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    14/05/2018
  • Aġġudikat
    15/08/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SEEHAFEN KIEL GmbH & Co.KG
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262426 Xogħol tal-fabbrikazzjoni tal-piles
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,217,298.52 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/S 070-155897
Deskrizzjoni

Die SEEHAFEN KIEL GmbH & Co. KG plant den Neubau eines Terminals zur Passagierabfertigung am Ostseekai. Die Ausschreibungen der Neubauarbeiten werden hiermit bekannt gegeben.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: SEEHAFEN KIEL GmbH & Co.KG
Indirizz postali: Schwedenkai 1
Belt: Kiel
Kodiċi NUTS: DEF02
Kodiċi postali: 24103
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Abteilung Technik
Indirizz prinċipali: www.portofkiel.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/05/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
2,217,298.52 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GKT Spezialtiefbau GmbH
Indirizz postali: Winsbergring 3b
Belt: Hamburg
Kodiċi postali: 22525
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.