Publications Office of the EU
Franza-Toulon: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Toulon: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    30/04/2020
  • Skadenza
    25/06/2020
  • Aġġudikat
    15/09/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Métropole Toulon-Provence-Méditerranée
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL05 Var
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL05 Var
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
60,390.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
28,111.20 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20serv07
Deskrizzjoni

La présente consultation concerne un accord-cadre à bons de commande pour la collecte et le transport des ordures ménagères issues des points d'apport volontaires enterrés sur le territoire métropolitain d'Ollioules. Ces prestations concernent initialement le territoire d'Ollioules avec une extension possible sur les territoires métropolitains de l'Ouest de Toulon. Ces prestations comprennent:
— la collecte des ordures ménagères en colonnes enterrées;
— l'évacuation jusqu'à l'usine d'incinération du Sittomat implantée à Toulon, quartier Escaillon, chemin Gaëtan Gastaldo;
— le déchargement.
Appel d'offres ouvert: articles L. 2124-2, R. 2124-2 1º et R. 2161-2 à R. 2161-5 du CCP. Accord-cadre avec minimum (correspondant au montant de la décomposition du prix global et forfaitaire valorisé par mise au point avec l'attributaire) et un maximum de 100 000 EUR/an: articles L. 2125-1 1º, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du CCP.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
60,390.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
28,111.20 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Dragui-Transports/Deverra
Indirizz postali: 109 rue Jean Aicard
Belt: Draguignan
Kodiċi postali: 83300
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.