Publications Office of the EU
Sostituzzjoni tal-moduli NOX u CO tal-gruppi tal-impjant tal-enerġija Degrad ta' Cannes f'GUYANE. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Sostituzzjoni tal-moduli NOX u CO tal-gruppi tal-impjant tal-enerġija Degrad ta' Cannes f'GUYANE.

  • Ippubblikat
    28/05/2025
  • Skadenza
    12/06/2025
  • Aġġudikat
    30/10/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
EDF SA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50530000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ makkinarju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
-1.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
AVIS017061
Deskrizzjoni

Din l-opinjoni tikkonċerna s-sostituzzjoni tal-moduli katalisti kollha (NOX & CO) inklużi l-operazzjonijiet relatati installati fuq il-gruppi li ġejjin: -GROUPE Nru 2 – GRUPP Nru 3 – GRUPP Nru 4 – GRUPP Nru 5 – GRUPP Nru 9 u s-sostituzzjoni biss tal-moduli tal-katalizzatur tal-CO inklużi l-operazzjonijiet relatati installati fuq il-grupp li ġej: - GRUPP 6

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://pha2.edf.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://pha2.edf.com
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Le prix n'est pas le seul critère d'attribution.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
-1.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: NORD MOTORS
Indirizz postali:
Belt: HOLQUE
Kodiċi postali: 59143
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.