Publications Office of the EU
il-Polonja-Bydgoszcz: Stallazzjonijiet ta' l-arja kondizzjonata - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Bydgoszcz: Stallazzjonijiet ta' l-arja kondizzjonata

  • Aġġudikat
    14/10/2020
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. A. Jurasza
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42512000 Stallazzjonijiet ta' l-arja kondizzjonata
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
39,527.20
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
79,054.30 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
NLZ.2020.271.96(10)
Deskrizzjoni

Podzespoły nawilżaczy powietrza (będących na wyposażeniu Zamawiającego)

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
39,527.20
Valur kuntrattwali finali
79,054.30 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Conbest Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Obrońców Modlina 16
Belt: Kraków
Kodiċi postali: 30-733
Pajjiż: POL

Isem uffiċjali: Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest Sp. z o.o.
Indirizz postali: Obrońców Modlina 16
Belt: Kraków
Kodiċi postali: 30-733
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.