Publications Office of the EU
Brigata tan-Nar tal-Fornitur tas-Servizz tas-Sħab (Talking Traffic) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Brigata tan-Nar tal-Fornitur tas-Servizz tas-Sħab (Talking Traffic)

  • Ippubblikat
    26/08/2025
  • Skadenza
    02/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    02/10/2025
  • Aġġudikat
    04/12/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: NL226 Arnhem/Nijmegen
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72400000 Servizzi ta' l-internet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
495,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
NIPV2025-EA-04078
Deskrizzjoni

Il-Prestazzjoni tippermetti r-realizzazzjoni ta’ fornitur tas-servizzi tal-cloud biex iħejji talbiet ta’ prijorità għal vetturi tat-tifi tan-nar, imbagħad jibgħathom lill-UDAP għall-konsenja lill-iVRIs xierqa, u jibgħat ir-riżultat tat-talba ta’ prijorità mill-UDAP lis-servizz ta’ informazzjoni użat fil-vettura tat-tifi tan-nar ikkonċernata. Il-Prestazzjoni tagħmilha possibbli wkoll li l-messaġġi (inklużi l-pożizzjoni attwali, id-direzzjoni tas-sewqan, il-veloċità u l-istatus tal-vetturi tat-tifi tan-nar) jintbagħtu lill-UDAP, sabiex abbażi ta’ din l-informazzjoni, l-utenti tat-triq fil-viċinanza tal-vettura tat-tifi tan-nar ikunu jistgħu jiġu mwissija fi żmien xieraq dwar l-approċċ tagħhom mill-fornituri tas-servizzi konnessi mal-UDAP. Ara d-dokumenti tal-akkwist

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390013
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/10/2025 15:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
K2 Kwaliteit van het Instandhoudingsplan
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
495,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Be-Mobile NV
Indirizz postali:
Belt: Melle
Kodiċi postali: 9090
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.