Publications Office of the EU
Strategisk samarbejde om bygherrerådgivning - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Strategisk samarbejde om bygherrerådgivning

  • Ippubblikat
    24/01/2024
  • Skadenza
    22/02/2024
  • Aġġudikat
    27/05/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Forsvarsministeriets Ejendomsstyrelse
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: DK050 Nordjylland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
160,000,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022/005280
Deskrizzjoni

Ejendomsstyrelsen udvikler og tilpasser de fysiske rammer i Danmark, Færøerne og Grønland, som er nødvendige for, at Forsvaret og øvrige myndigheder under Forsvarsministeriets koncern kan løse sine vigtige samfundsopgaver. Det øgede fokus på Forsvarets opgaver betyder, at der ses ind i, at der over de kommende år vil blive stillet større krav til aktiviteten i Ejendomsstyrelsen. Til at understøtte denne udvikling udbyder Ejendomsstyrelsen nærværende rammeaftale om et strategisk samarbejde med en bygherrerådgiver (herefter ”Rammeaftalen”), der hen over de kommende år skal bistå Ejendomsstyrelsen med at udvikle konkrete tiltag i den eksisterende og kommende bygningsmasse samt bidrage til at sikre langsigtede strategier herfor. Samarbejdet udbydes som en rammeaftale med én bygherrerådgiver, hvor opgaver vil blive tildelt løbende ved indgåelse af Honoraraftale (bestilling) angående udførelsen af specifikke rådgivningsopgaver inden for Rammeaftalens anvendelsesområde. Rammeaftalen forventes at blive Ejendomsstyrelsens primære aftaledækning for opgaver vedrørende bygherrerådgivning. Den udbudte rammeaftale er dog ikke eksklusiv eller med aftageforpligtelse. Rammeaftalen med bilag fastlægger omfanget af samt vilkårene for Ejendomsstyrelsens forpligtelser og ansvar i forbindelse med udførelse af de af Rammeaftalen omfattede rådgivningsydelser. Ydelserne der er omfattet af Rammeaftalen, er de bygherrerådgivningsydelser, der er beskrevet i Ydelsesbeskrivelsen for Bygherrerådgivning (YBB19) udgivet af Danske Arkitekter og FRI. Hertil er omfattet ydelser i henhold til de relevante tillægsydelsesbeskrivelser, herunder bæredygtighed og AMK. Desuden er konsulentydelser inden for ejendomsporteføljerådgivning og udvikling af Ejendomsstyrelsens paradigmer inden for bygge- og anlægsområdet omfattet. Ydelserne kan rekvireres som enkeltydelser ved eksempelvis forundersøgelser, men det forventes, at den klart overvejende del af ydelser rekvireres som bygherrerådgivning til gennemførelse af bygge- og anlægsprojekter.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/34c3fe39-d34f-43d4-aef5-71ed2a46001e/homepage
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/34c3fe39-d34f-43d4-aef5-71ed2a46001e/homepage
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Proces for opgaveløsning
Valur stmat
160,000,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Rambøll Danmark A/S
Indirizz postali:
Belt: København S
Kodiċi postali: 2300
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Artelia A/S
Indirizz postali:
Belt: Søborg
Kodiċi postali: 2860
Pajjiż:
Isem uffiċjali: COWI A/S
Indirizz postali:
Belt: Kongens Lyngby
Kodiċi postali: 2800
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Sweco Danmark A/S
Indirizz postali:
Belt: København S
Kodiċi postali: 2300
Pajjiż:
Isem uffiċjali: NIRAS A/S
Indirizz postali:
Belt: Allerød
Kodiċi postali: 3450
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.