Publications Office of the EU
Autoroute A10 - Futuroscope / Poitiers Nord - Mise à 2x3 voies - Maîtrise d’œuvre principale et Missions complémentaires en phases de conception et de réalisation - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Autoroute A10 - Futuroscope / Poitiers Nord - Mise à 2x3 voies - Maîtrise d’œuvre principale et Missions complémentaires en phases de conception et de réalisation

  • Ippubblikat
    13/04/2026
  • Skadenza
    04/05/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COFIROUTE
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71311220 Servizzi ta' inġinerija ta' toroq arterjali ewlenija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
A10_Poitiers_2x3_voies_MOE
Deskrizzjoni

Le marché consiste en la réalisation des missions de Maîtrise d‘Œuvre principales et missions complémentaires en phases de conception et de réalisation, relatives à l’opération de la mise à 2x3 voies de l’autoroute A10, entre le diffuseur du Futuroscope (n°28) et celui de Poitiers Nord (n°29).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://cofiroute-consultations.safetender.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://cofiroute-consultations.safetender.com
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.