Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Aytos: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Aytos: Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija

  • Aġġudikat
    11/05/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО "ЗЛАТНА НИВА"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Post tax-xerrej
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09000000 Prodotti taż-żejt (petroleum), fjuwil, elettriku u għejun oħra ta' l-enerġija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
191,825.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
11,920.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Предмет на поръчката: Доставка на безоловен бензин А95Н и газ пропан бутон чрез карти за безкасово плащане, дизелово гориво за отоплениеи дизелово гориво за ДВГ за нуждите на ПГСС "Златна нива" гр.Айтос с адрес гр.Айтос 8500, ул."Славянска" 50
Прогнозно количество на доставката - до 4000 л. за бензин А95Н, до 4000 л газ пропан бутан, до 70000 л дизелово гориво за отопление, до 15000 л дизелово гориво за ДВГ.
Срок на договора: Договорът е със срок до 36 месеца от датата на сключване на борсовия договор.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
191,825.00
Valur kuntrattwali finali
11,920.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ДЖИ ТИ ЕЙ ПЕТРОЛИУМ ООД
Indirizz postali: ГАРА БЯЛА, ПЕТРОЛНА БАЗА
Belt: гр. Бяла
Kodiċi postali: 7100
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.