Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bielefeld: Xogħol tal-apparati elettriċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Bielefeld: Xogħol tal-apparati elettriċi

  • Ippubblikat
    10/05/2023
  • Skadenza
    06/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    06/06/2023
  • Aġġudikat
    27/07/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Bielefeld - Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45311200 Xogħol tal-apparati elettriċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,582,657.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
100.31-6632EX
Deskrizzjoni

2 Stck. Niederspannungshauptverteilungen
Ca. 1100 m bandverzinkte Kabelrinne in verschieden Abmessungen
Ca. 1400 m flexibles Kunststoffisolierrohr in verschiedenen Größen
Ca. 4100 Stck. Metall-Kabelklammern verschiedene Ausführungen
Ca. 250 Stck. verschiedene Brandschutzabschottung für Leitungsanlagen
Ca. 213 Stck. 70mm Lichtkanalsystem, verschiedene Längen
Ca. 275 Stck. Mehrfachsensormelder in Ringbustechnik
Ca. 5000 m Brandmeldekabel
Ca. 3000 m LWL-Universalkabel Singlemode
Ca. 7700 m halogenfreie Mantelleitung

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZLD05
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/06/2023 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,582,657.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Elektro Beckhoff GmbH
Indirizz postali:
Belt: Bielefeld
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.