Publications Office of the EU
il-Belġju-Louvain: Għamara - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Louvain: Għamara

  • Ippubblikat
    23/03/2018
  • Skadenza
    06/04/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
UZ Leuven
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Post tax-xerrej
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39100000 Għamara
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
42
Numru ta’ referenza tal-offerta
UZ Leuven-P5669 tem P5710-F02_0
Deskrizzjoni

Middels huidige opdracht wenst de opdrachtgever over te gaan tot het afsluiten van een overeenkomst aankoop en leveren van los meubilair in kader van nieuwbouwfase IVB - Vrouw & Kind.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: UZ Leuven
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 0419.052.173_22222
Indirizz postali: Herestraat 49, 3000 Leuven
Belt: Leuven
Kodiċi NUTS: BE242
Kodiċi postali: 3000
Pajjiż: BEL
Persuna ta' kuntatt: Administratief gebouw, dienst materiaalbeheer, grijze pijl, 3de verdiep tav. Annelies Michiels
Indirizz prinċipali: www.uzleuven.be
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.