Publications Office of the EU
Il-Greċja-Ateni: Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Ateni: Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema

  • Ippubblikat
    12/04/2021
  • Skadenza
    12/05/2021
  • Ikkanċellat
    28/05/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Post tax-xerrej
NUTS code: EL302 Δυτικός Τομέας Αθηνών
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72253200 Servizzi ta' l-appoġġ tas-sistema
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
509,078.70 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Αρ.Πρωτ. 31324/7.4.2021 ΕΣΗΔΗΣ:105379
Deskrizzjoni

Συντήρηση και υποστήριξη ολοκληρωμένου πληροφοριακού συστήματος του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής
Indirizz postali: Π. Ράλλη και Θηβών 250, Τ.Κ. 122 44 Αιγάλεω / Αθήνα GR
Belt: Αθήνα
Kodiċi NUTS: EL302
Kodiċi postali: 122 44
Pajjiż: GRC
Indirizz prinċipali: http://www.uniwa.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/05/2021 11:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
509,078.70 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.