Publications Office of the EU
Spanja-Bilbao: Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Bilbao: Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    15/12/2017
  • Skadenza
    09/03/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    13/03/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES213 Bizkaia
Post tax-xerrej
NUTS code: ES213 Bizkaia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45220000 Xogħlijiet ta’ l-inġinerija u xogħolijiet tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
58,180,169.60 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2230
Deskrizzjoni

1.1.- El objeto del contrato será la realización de las obras definidas en el “Proyecto constructivo del Tanque de Tormentas de Galindo”,
1.2.- el proyecto de las mencionadas obras ha sido aprobado por el órgano de contratación mediante comité directivo de fecha 28 de noviembre.
La contratación se fracciona en los lotes que se detallan a continuación:
- lote 1: tanque de tormentas de Galindo. Tipo: 17.368.672,86 €, tramo EDAR Galindo - Beurko;
- lote 2: tanque de tormentas de Galindo. Tipo: 40.811.496,74 €, tramo Beurko - Zuazo.
Constituyendo el objeto de cada lote una unidad funcional susceptible de realización independiente.
Los licitadores podrán ofertar a los dos lotes indistintamente.
En primer lugar se adjudicará el Lote 2.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P4800005C
Indirizz postali: C/ San Vicente, nº 8 (Edificio Albia 1), 4º Planta
Belt: Bilbao
Kodiċi NUTS: ES213
Kodiċi postali: 48001
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Subdirección de Contratación
Indirizz prinċipali: http://www.consorciodeaguas.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/03/2018 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.