Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Munich: Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Munich: Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni

  • Aġġudikat
    08/02/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Max-Planck-Gesellschaft zur Förderung der Wissenschaften e. V.; Max Planck Digital Library
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Überlassung der Standardsoftware arivis Vision4D und arivis VisionVR auf Dauer (Verkauf) und, soweit vereinbart, die Pflege der Standardsoftware nach der Lieferung (z.B. Lieferung von Updates).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: arivis AG
Indirizz postali: Am Kabutzenhof 21
Belt: Rostock
Kodiċi postali: 18057
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.