Publications Office of the EU
Determinazzjoni ta’ perimetru marittimu tal-Art tan-Nofsinhar għall-varar ta’ sistema operazzjonali ta’ ġenerazzjoni tal-enerġija mill-mewġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Determinazzjoni ta’ perimetru marittimu tal-Art tan-Nofsinhar għall-varar ta’ sistema operazzjonali ta’ ġenerazzjoni tal-enerġija mill-mewġ

  • Aġġudikat
    08/09/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Conseil Départemental des Landes
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRI13 Landes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71241000 Studji ta' fattibbiltà, servizz ta' konsulenza, analiżi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,450,509.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2024ADGD0185
Deskrizzjoni

Determinazzjoni ta’ perimetru marittimu tal-Art tan-Nofsinhar għall-varar ta’ sistema operazzjonali ta’ ġenerazzjoni tal-enerġija mill-mewġ

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prix - 40 points Définition et appréciation du critère sur la base de la décomposition du prix global forfaitaire : Ce critère est noté sur 40 points selon la formule de notation : Note du Prix = (Montant TTC de l'offre la plus basse / Montant TTC de l'offre examinée) x 40.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur technique - 60 points Définition et appréciation du critère : - La valeur technique (sur 60 points) sera évaluée au regard du mémoire technique du candidat précisant : -Moyens humains et matériels dédiés à la prestation objet du marché, incluant les noms des personnes physiques qui seront chargées de l'exécution du présent marché public, la liste des équipements techniques dont le candidat dispose pour la réalisation des missions (30 points) ; -Méthodologie et organisation employée pour répondre aux objectifs du marché, mise en oeuvre de solutions innovantes, planning de réalisation de l'ensemble des prestations (30 points) ;
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,450,509.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SUEZ EAU FRANCE RIVAGES PRO TECH
Indirizz postali:
Belt: BIDART
Kodiċi postali: 64210
Pajjiż:
Isem uffiċjali: AZTI
Indirizz postali:
Belt: SUKARRIETA
Kodiċi postali: 48395
Pajjiż:
Isem uffiċjali: TECNALIA
Indirizz postali:
Belt: DONOSTIA - SAINT SEBASTIEN
Kodiċi postali: 20009
Pajjiż:
Isem uffiċjali: CENTRE DE LA MER BIARRITZ
Indirizz postali:
Belt: BIARRITZ
Kodiċi postali: 64200
Pajjiż:
Isem uffiċjali: CREOCEAN SUD-OUEST
Indirizz postali:
Belt: BASSUSSARRY
Kodiċi postali: 64200
Pajjiż:
Isem uffiċjali: ENERGIE DE LA LUNE
Indirizz postali:
Belt: BORDEAUX
Kodiċi postali: 33100
Pajjiż:
Isem uffiċjali: GREEN CONSEILS
Indirizz postali:
Belt: MONT DE MARSAN
Kodiċi postali: 40000
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.