Publications Office of the EU
Twassil flimkien mal-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir mediku u apparat għar-riabilitazzjoni għal pazjenti onkoloġiċi għall-ħtiġijiet tal-Isptar Multispeċjalista SP ZOZ f’Nowa Sól - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Twassil flimkien mal-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir mediku u apparat għar-riabilitazzjoni għal pazjenti onkoloġiċi għall-ħtiġijiet tal-Isptar Multispeċjalista SP ZOZ f’Nowa Sól

  • Ippubblikat
    29/10/2025
  • Skadenza
    14/11/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    14/11/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33155000 Apparati tat-terapija fiżika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
14
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP-280-1-43/2025
Deskrizzjoni

1. Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-kunsinna flimkien mal-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir mediku u apparat għar-riabilitazzjoni għal pazjenti onkoloġiċi għall-ħtiġijiet tal-Isptar Multispeċjalista SP ZOZ f’Nowa Sól 2. L-Awtorità Kontraenti tfittex li tikseb finanzjament mill-Ministeru tas-Saħħa bħala parti mill-kompitu li jikkonsisti fl-għoti ta’ entitajiet mediċi kkwalifikati għan-Network Nazzjonali tal-Onkoloġija fil-livell ta’ SOLO I jew II jew III li jwettqu attivitajiet mediċi b’tagħmir speċjalizzat li jappoġġa r-riabilitazzjoni terapewtika tal-pazjenti onkoloġiċi matul u wara t-trattament tal-kanċer. 3. L-awtorità kontraenti qasmet dan is-suġġett tal-kuntratt f’14-il lott. Pakkett 1 - Sett għad-dijanjożi u r-riabilitazzjoni tar-riġlejn u d-dirgħajn - 1 pcs. Pakkett 2 – Linji ta’ riabilitazzjoni għad-dirgħajn u d-dirgħajn – 2 biċċiet Pakkett 3 - Sistema terapewtika multisensorja għad-dirgħajn u r-riġlejn - 1 pcs. Pakkett 4 - Tagħmir ta' kinesitherapy - biċċa waħda Pakkett 5 – Apparat għar-riabilitazzjoni awtomatizzata tal-idejn u s-swaba’ tar-riġel ta’ fuq – biċċa waħda Pakkett 6 - banju tal-massaġġi Whirlpool għar-riġlejn u d-dirgħajn u t-torso - 1 pcs. Pakkett 7 - Tabella vertikali - biċċa waħda Pakkett 8 - Sistema terapewtika multisensorja għar-riġlejn u d-dirgħajn - biċċa waħda Pakkett 9 - Siġġu ta' eżerċizzju b'reżistenza għan-naħa t'isfel tad-dirgħajn - biċċa waħda Pakkett 10 - Kit ta’ taħriġ dwar ir-reżistenza u r-reżistenza - biċċa waħda Pakkett 11 – Apparat dijanjostiku u terapewtiku għar-riabilitazzjoni tad-dirgħajn u d-dirgħajn – biċċa waħda Pakkett 12 - Sistema ta' terapija multisensorjali fir-riġlejn u d-dirgħajn Pakkett 13 - Treadmill għall-mixi - 1 pcs. Pakkett 14 – Shockwave iffukata – biċċa waħda 4. Id-deskrizzjoni tas-suġġett tal-kuntratt hija stabbilita fid-dettall fl-Anness 1 tal-FTZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/11/2025 10:15
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.