Publications Office of the EU
PL-Varsavja: Servizzi tas-sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varsavja: Servizzi tas-sigurtà

  • Ippubblikat
    11/07/2012
  • Skadenza
    16/08/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    16/08/2012
  • Aġġudikat
    14/09/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79710000 Servizzi tas-sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
27,552.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
998,956.63 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
16
Numru ta’ referenza tal-offerta
DR5t-224/P8/2012
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ochrony fizycznej osób i mienia na dworcach oraz terenach przyległych, znajdujących się w zarządzie Zamawiającego. Zamówienie obejmuje 16 lokalizacji należących do 6 - ciu Grup Dworców:
Białostockiej (Zadanie 1).
Ciechanowskiej (Zadanie 2).
Radomsko – Lubelskiej (Zadania 3 oraz 10 - 13).
Siedleckiej (Zadania 4 i 9).
Praskiej (Zadanie 5).
Łódzko – Piotrowskiej (Zadania 6 - 8 oraz 13 - 16).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/08/2012 11:30
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.