Publications Office of the EU
LV-Riga: Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LV-Riga: Servizzi ta' l-assigurazzjoni dwar is-saħħa

  • Ippubblikat
    09/06/2012
  • Skadenza
    23/07/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    23/07/2012
  • Aġġudikat
    28/08/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lauku atbalsta dienests
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LV00 Latvija
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
115,624.00 LVL
Numru ta’ referenza tal-offerta
LAD 2012/9
Deskrizzjoni

Veselības apdrošināšanas pakalpojums Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/07/2012 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
115,624.00 LVL
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle
Indirizz postali: Vienības gatve 87h
Belt: Rīga
Kodiċi postali: 1004
Pajjiż: LVA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.