Publications Office of the EU
is-Slovenja-Ljubljana: Strumenti kirurġiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

is-Slovenja-Ljubljana: Strumenti kirurġiċi

  • Ippubblikat
    27/11/2012
  • Skadenza
    17/01/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    18/01/2013
  • Aġġudikat
    03/07/2013
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
UKC Ljubljana
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33169000 Strumenti kirurġiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
637,377.29 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
108
Numru ta’ referenza tal-offerta
84508-024-12/79/45
Deskrizzjoni

Nakup kirurških inštrumentov.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: UKC Ljubljana
Indirizz postali: Zaloška cesta 2
Belt: Ljubljana
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: SVN
Persuna ta' kuntatt: Tajništvo Komercialnega sektorja
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/01/2013 11:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.