Publications Office of the EU
il-Belġju-Brussell: UCA 22/004 – Teħid ta’ kampjuni u analiżi tad-demm u l-awrina + testijiet PCR COVID-19 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Brussell: UCA 22/004 – Teħid ta’ kampjuni u analiżi tad-demm u l-awrina + testijiet PCR COVID-19

  • Ippubblikat
    16/02/2022
  • Skadenza
    16/03/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    17/03/2022
  • Aġġudikat
    24/05/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Il-Kunsill tal-Unjoni Ewropea, Is-Segretarjat Ġenerali tal-Kunsill
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Post tax-xerrej
NUTS code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale/Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85145000 Servizzi pprovduti minn laboratorji mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,469,920.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
UCA 22/004
Deskrizzjoni

Dan il-kuntratt huwa maqsum fi tliet lottijiet, li kull wieħed jagħti lok għal kuntratt qafas separat, kif ġej:
— lott 1: teħid ta’ kampjuni u analiżi medika (demm u awrina) fil-qafas taż-żjarat mediċi preventivi annwali;
— lott 2: teħid ta’ kampjuni u analiżi medika (demm u awrina) fil-qafas taż-żjarat mediċi qabel reklutaġġ;
— lott 3: testijiet ta’ detezzjoni molekulari (PCR) fil-kuntest ta’ COVID-19.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=10142
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/03/2022 10:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.