Publications Office of the EU
l-Awstrija-Vjenna: Mikroanalizzaturi tar-raġġi X - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-Vjenna: Mikroanalizzaturi tar-raġġi X

  • Ippubblikat
    06/02/2014
  • Skadenza
    28/03/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    28/03/2014
  • Aġġudikat
    30/07/2014
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Republik Österreich, vertreten durch die Bundesministerin für Inneres
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT Österreich
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38947000 Mikroanalizzaturi tar-raġġi X
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
133,500.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BMI-RS1710/0046-IV/5/b/2014
Deskrizzjoni

Lieferung von 1 Mikro-Röntgenfluoreszenzanalysegerät für das Bundeskriminalamt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Bundesministerium für Inneres
Indirizz postali: Postfach 100
Belt: Wien
Kodiċi postali: 1014
Pajjiż: AUT
Persuna ta' kuntatt: Referat IV/5/b
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/03/2014 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
133,500.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AMETEK GmbH GB EDAX
Indirizz postali: Kreuzberger Ring 6
Belt: Wiesbaden
Kodiċi postali: 65205
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.