Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Aġġudikat
    11/06/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ACTV S.p.A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITH35 Venezia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50241000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ vapuri
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
886,807.56 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Relazione tecnico-organizzativa
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 38
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Offerta economica
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Estensione durata della garanzia nave
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 16
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 4
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Possesso di certificazioni ISO
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 9
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Disponibilità di un magazzino coperto
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
886,807.56 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Indirizz postali:
Belt: CHIOGGIA (VE)
Kodiċi postali: 30015
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.