Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Strumenti tal-kejl - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Strumenti tal-kejl

  • Ippubblikat
    14/09/2013
  • Skadenza
    24/10/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    24/10/2013
  • Aġġudikat
    19/12/2013
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Instytut Biologii Doświadczalnej imienia Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38300000 Strumenti tal-kejl
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
540,730.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,715,050.98 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
AZP-2401-24/2013
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych zawierającego: system do przyżyciowego obrazowania procesów biologicznych w trybie fluorescencji, luminescencji, radioizotopowymi oraz promieniowania X oraz laserowy skaningowy system obrazowania konfokalnego.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/10/2013 14:20
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.