Publications Office of the EU
Kolkälla och skumdämpare till VA-process - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kolkälla och skumdämpare till VA-process

  • Ippubblikat
    20/06/2025
  • Skadenza
    30/06/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    01/07/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Jönköpings kommun
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24000000 Prodotti kimiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
100,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
25/66
Deskrizzjoni

Upphandlingen avser kolkälla och skumdämpare för att användas i VA-processer

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=58657&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=58657&GoTo=Tender
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/07/2025 00:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.