Publications Office of the EU
Franza-Carros: Apparat tal-playgrounds - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Carros: Apparat tal-playgrounds

  • Ippubblikat
    26/01/2021
  • Skadenza
    22/02/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    22/02/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ville de Carros
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
37535200 Apparat tal-playgrounds
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
340,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mairie de Carros
Indirizz postali: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Belt: Carros Cedex
Kodiċi NUTS: FRL03
Kodiċi postali: 06512
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Service de la commande publique
Indirizz prinċipali: https://www.marches-securises.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/02/2021 13:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.