Publications Office of the EU
l-Italja-Milan: Krematorji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Milan: Krematorji

  • Ippubblikat
    29/07/2015
  • Skadenza
    28/09/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    29/09/2015
  • Aġġudikat
    12/10/2015
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Comune di Milano
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42350000 Krematorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,306,573.58 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,485,397.18 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Appalto 71/2015 CIG 6333600C0D PG. n. 410171/2015
Deskrizzjoni

Fornitura in opera di due linee di cremazione presso l'Impianto Sperimentale per lo zinco del Cimitero di Lambrate con esecuzione di lavori connessi alla fornitura.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/09/2015 10:00
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,306,573.58 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,485,397.18 EUR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.