Publications Office of the EU
Franza-Belleherbe: Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Belleherbe: Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat

  • Aġġudikat
    03/07/2013
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Communauté de communes entre Dessoubre et Barbèche
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR France
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45112500 Xogħol tat-tneħħija ta’ materjal skavat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
14,300.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
154,754.27 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Réhabilitation de la gendarmerie de Belleherbe
Lot 1 : Terrassement VRD;
Lot 2 : Déconstruction gros oeuvre;
Lot 3 : Métallerie;
Lot 4 : Peinture;
Lot 5 : Forage;
Lot 6 : Chauffage.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
14,300.00
Valur kuntrattwali finali
154,754.27 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Grosperrin
Indirizz postali: 12 route de Clerval
Belt: Sancey-le-Grand
Kodiċi postali: 25430
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.