Publications Office of the EU
Franza-Lille: Xogħlijiet fuq is-sit - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Lille: Xogħlijiet fuq is-sit

  • Aġġudikat
    05/06/2014
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE11 Nord
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45113000 Xogħlijiet fuq is-sit
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
595,750.10 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
13S0174
Deskrizzjoni

Mises aux normes d'accessibilité des groupes scolaires Les Célestines et Viala Voltaire Camille Desmoulins à Lille.
La consultation est constituée de 12 lots. Il est précisé qu'aucune offre n'a été déposée pour les lots 2 et 8.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
595,750.10 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: HVP
Indirizz postali: 155 rue de Roncq
Belt: Tourcoing
Kodiċi postali: 59200
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.