Publications Office of the EU
l-Italja-Pavija: Servizzi varji tas-saħħa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Pavija: Servizzi varji tas-saħħa

  • Ippubblikat
    06/07/2021
  • Skadenza
    23/08/2021
  • Ikkanċellat
    15/10/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ASP ISTITUZIONI ASSISTENZIALI RIUNITE DI PAVIA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITC48 Pavia
Post tax-xerrej
NUTS code: ITC48 Pavia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85140000 Servizzi varji tas-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
14,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Gara a procedura aperta mediante ricorso a piattaforma telematica Sintel per l’appalto a corpo dei Servizi sanitari/assistenziali, igiene ambientale, logistico, derattizzazione/disinfestazione, manutenzione del verde e altre manutenzioni a favore della A.S.P. Istituzioni Assistenziali Riunite di Pavia

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ASP Istituzioni assistenziali riunite di Pavia
Indirizz postali: v.le Matteotti 63 — Pavia 27100
Belt: Pavia
Kodiċi NUTS: ITC48
Kodiċi postali: 27100
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Rosella Bressani
Indirizz prinċipali: www.asppavia.it
Elettronika permezz ta’:
https://www.ariaspa.it/wps/portal/Aria/Home/bandi-convenzioni/e-procurement/piattaforma-sintel
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/08/2021 10:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
14,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.