Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Bonn: Veturi għat-trasport tal-merkanzija, diġà użati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Bonn: Veturi għat-trasport tal-merkanzija, diġà użati

  • Aġġudikat
    25/09/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Innern und für Heimat, vertreten durch das Beschaffungsamt des BMI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE144 Ulm, Stadtkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34137000 Veturi għat-trasport tal-merkanzija, diġà użati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.01 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

3 Stück Verteiler-Lkw
Die Produkte sind für die Unterstützung von ukrainischen Behörden bestimmt. Nach Anlieferung organisiert die Auftraggeberin den Weitertransport der Waren in die Ukraine.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
0.01 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: IVECO Magirus AG
Indirizz postali: Edisonstraße 4
Belt: Unterschleißheim
Kodiċi postali: 85716
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.