Publications Office of the EU
D-Gelsenkirchen: Kċejjen imwaħħla fil-post - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Gelsenkirchen: Kċejjen imwaħħla fil-post

  • Ippubblikat
    17/06/2011
  • Skadenza
    28/07/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    28/07/2011
  • Aġġudikat
    16/12/2011
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39141400 Kċejjen imwaħħla fil-post
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
142,800.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
96,082.98 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Vergabenummer 11-0192-00
Deskrizzjoni

Das Hans-Sachs-Haus, das sich zwischen Vattmannstraße, Ebertstraße und Munckelstraße erstreckt, wird unter Erhalt der bestehenden Ziegelfassade und Turmfassade entkernt/abgebrochen und durch einen Neubau ersetzt.
Dieser Neubau dient als Rathaus der Stadt Gelsenkirchen mit Räumen für Verwaltung und politische Gremien und beinhaltet multifunktional nutzbare Veranstaltungsbereiche.
Der Auftrag Einrichtungen besteht im Wesentlichen aus folgenden Leistungen:
Sichtschutz und Teeküchen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/07/2011 14:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
142,800.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
96,082.98 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Omikron Bürosysteme GmbH
Indirizz postali: Stadtrodaer Straße 6
Belt: Jena-Zöllnitz
Kodiċi postali: 07751
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.