Publications Office of the EU
Franza-Annecy: Servizzi ta' tindif ta' katusi tad-drenaġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Annecy: Servizzi ta' tindif ta' katusi tad-drenaġġ

  • Aġġudikat
    05/06/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Département de la Haute-Savoie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90470000 Servizzi ta' tindif ta' katusi tad-drenaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
18s0147
Deskrizzjoni

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ICART SAS
Indirizz postali: 125 rue des Fougères
Belt: Bons-en-Chablais
Kodiċi postali: 74890
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.