Publications Office of the EU
“Ix-xiri u l-provvista ta’ flashlights ġodda fjamanti, li huma tagħmir individwali ta’ suldat għal 35 WOG u unitajiet fuq il-provvista ekonomika fid-Distrett ta’ Responsabbiltà fl-2026”. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

“Ix-xiri u l-provvista ta’ flashlights ġodda fjamanti, li huma tagħmir individwali ta’ suldat għal 35 WOG u unitajiet fuq il-provvista ekonomika fid-Distrett ta’ Responsabbiltà fl-2026”.

  • Ippubblikat
    19/08/2026
  • Skadenza
    31/08/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
35. Wojskowy Oddział Gospodarczy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL214 Krakowski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31521320 Torches
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
32/SINŻ-SAP/26
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt huwa:” Xiri u provvista ta’ flashlights ġodda fjamanti, li huma tagħmir individwali ta’ suldat għal 35 WOG u unitajiet dwar il-provvista ekonomika fid-Distrett ta’ Responsabbiltà fl-2026.” Deskrizzjoni dettaljata tas-suġġett tal-kuntratt tinsab fl-anness tal-kuntratt, jiġifieri WET - Sfruttament u Rekwiżiti Tekniċi għall-provvista ta 'flashlights li huma tagħmir individwali ta' suldat. Il-Parti Ordni teħtieġ li l-oġġetti jiġu kkonsenjati bħala ġodda fjamanta, ħielsa minn difetti tekniċi u legali, rilaxxati għaċ-ċirkolazzjoni libera u l-ewwel grad. Flashlight huwa tagħmir individwali ta 'suldat, magħmul b'mod li jippermetti operazzjoni mingħajr problemi f'diversi kundizzjonijiet

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.