Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Praga: Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Praga: Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta

  • Ippubblikat
    02/03/2021
  • Skadenza
    31/03/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    31/03/2021
  • Aġġudikat
    29/04/2021
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Česká republika - Ministerstvo obrany, Sekce právní a investiční MO, Odbor nemovité infrastruktury
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ01 Praha
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55511000 Servizzi tal-kafetterija u dwak l-oħrajn tal-kafetterija bi klijentela ristretta
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,744,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Zabezpečení závodního a bezplatného stravování příslušníků rezortu MO u VZ 6848 Bystřice pod Hostýnem.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V0003923
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
31/03/2021 10:01
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
3,744,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Aramark, s.r.o.
Indirizz postali: Pekařská 628/14
Belt: Praha
Kodiċi postali: 155 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.