Publications Office of the EU
il-Polonja-Krakovja: Prodotti farmaċewtiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Krakovja: Prodotti farmaċewtiċi

  • Ippubblikat
    13/09/2014
  • Skadenza
    21/10/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    21/10/2014
  • Aġġudikat
    17/11/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
40,800.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,577,667.77 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
53
Numru ta’ referenza tal-offerta
268/ZP/2015
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków różnych, chemioterapia, programy lekowe;
zgodnie z ilościami oraz wymaganiami podanymi w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia /kod CPV: 33600000-6, 33652100-6, 33652000-5/.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/10/2014 10:30
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.