Publications Office of the EU
Franza-Nizza: Servizzi tal-kontroll tekniku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Nizza: Servizzi tal-kontroll tekniku

  • Ippubblikat
    09/04/2020
  • Skadenza
    26/05/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    28/05/2020
  • Aġġudikat
    07/07/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Département des Alpes-Maritimes
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71356100 Servizzi tal-kontroll tekniku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
23,050.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20S0017
Deskrizzjoni

Mission de contrôle technique en vue de la création d'une maison de l'environnement et de l'observation à Valberg.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Département des Alpes-Maritimes
Indirizz postali: Direction générale adjointe pour les ressources et les moyens — direction des achats et de la logistique — service des marchés — CADAM — tour Jean Moulin — bureau 630 — (du lundi au vendredi, de 9h30 à 11h45, et de 14 h à 16 h)
Belt: Nice Cedex 3
Kodiċi NUTS: FRL03
Kodiċi postali: 06201
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://www.e-marches06.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-marches06.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/05/2020 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
25,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
23,050.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Dekra Industrial SAS
Indirizz postali: Immeuble Astéropolis — ZI des Trois Moulins — 215 rue Goa
Belt: Antibes
Kodiċi postali: 06600
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.