Publications Office of the EU
Provvista tal-Azzar għall-Armor u l-Boltijiet tal-Kontejner CE-2 lil El Cabril - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista tal-Azzar għall-Armor u l-Boltijiet tal-Kontejner CE-2 lil El Cabril

  • Ippubblikat
    10/06/2025
  • Skadenza
    07/07/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    09/07/2025
  • Aġġudikat
    15/10/2025
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Empresa Nacional de Residuos Radiactivos, S.A., S.M.E. (ENRESA)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
14622000 Azzar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
613,587.26 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
CO-CB-25-001
Deskrizzjoni

L-għan tal-kuntratt huwa l-manifattura, il-provvista u l-installazzjoni ta’ azzar u boltijiet użati fil-manifattura ta’ armatur tal-kontenituri tal-konkrit fl-AC El Cabril.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=52auaxY5fCyP66GS%2BONYvQ%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/07/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

14622000 - Azzar

34000000 - Tagħmir tat-trasport u prodotti awżiljari għat-trasport

45000000 - Xogħol tal-kostruzzjoni

Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Criterios técnicos objetivos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 5
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Oferta económica.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 95
Valur stmat
613,587.26 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: METALURGICA GALAICA, S.A.
Indirizz postali:
Belt: Narón
Kodiċi postali: 15570
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.