Publications Office of the EU
Il-provvista, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir għall-kostruzzjoni ta’ ċentru STEM fl-Iskola Sekondarja Nazzjonali tal-Kummerċ u l-Banek, Sofija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-provvista, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir għall-kostruzzjoni ta’ ċentru STEM fl-Iskola Sekondarja Nazzjonali tal-Kummerċ u l-Banek, Sofija

  • Ippubblikat
    25/06/2024
  • Skadenza
    24/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    25/07/2024
  • Aġġudikat
    16/09/2024
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
НАЦИОНАЛНА ТЪРГОВСКО-БАНКОВА ГИМНАЗИЯ-СОФИЯ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
447,193.07 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
372483
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta' dan il-kuntratt huwa: “Il-provvista, l-installazzjoni u l-ikkummissjonar ta’ tagħmir għall-kostruzzjoni ta’ ċentru STEM fl-Iskola Sekondarja Nazzjonali tal-Kummerċ u l-Banek, Sofija”. L-għan tat-tagħmir huwa li jinbena ċentru STEM fl-Iskola Sekondarja Nazzjonali tal-Kummerċ u l-Banek f’Sofija skont il-proċedura BG-RRP-1.015 “Ambjent STEM għall-iskejjel” u b’rabta mal-implimentazzjoni tal-proġett. L-għan tal-kuntratt kien li jintgħażel kuntrattur biex iforni, jinstalla u jikkummissjona tagħmir għall-kostruzzjoni taċ-Ċentru STEM fil-bini tal-Iskola. Dan iċ-ċentru, li l-iskola qed tippjana li tibni, jinkludi l-provvista ta’ tagħmir għall-uffiċċji fl-oqsma tax-“Xjenzi Naturali” u l-“Matematika u l-Informatika”. Deskrizzjoni dettaljata tar-rekwiżiti tal-Awtorità Kontraenti għat-tagħmir u l-mod ta' eżekuzzjoni tingħata fid-dokumenti tal-akkwist u fl-Ispeċifikazzjoni Teknika, parti integrali minnha.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/372483
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/372483
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/07/2024 13:00
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на следния критерий за възлагане: „най-ниска цена” (чл.70, ал.2, т.1 ЗОП).
Valur stmat
447,193.07 BGN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: БАЛИСТИК СЕЛ ЕООД
Indirizz postali:
Belt: гр. София
Kodiċi postali: 1510
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.