Publications Office of the EU
Franza-Pau: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ingranaġġi tal-karozzi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Pau: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ingranaġġi tal-karozzi

  • Ippubblikat
    21/07/2018
  • Skadenza
    14/09/2018
  • Aġġudikat
    12/12/2018
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Syndicat mixte des transports urbains
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Post tax-xerrej
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50116300 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ ingranaġġi tal-karozzi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
476,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Smtup 18/04
Deskrizzjoni

Marché soumis au dispositif MPS (Marché public simplifié), cf. règlement de la consultation. marché ordinaire l'exécution des prestations débute à compter de la date de notification du contrat. Le marché se terminera quand l'ensemble des boites sera rénové. Le délai d'exécution pour la rénovation d'une boite sera de maximum 15 jours y compris le transport.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Villa Ridgway: Service achats opérationnels
Indirizz postali: Bureau 14 (RDC), 26 avenue des Lilas
Belt: Pau
Kodiċi NUTS: FRI15
Kodiċi postali: 64062
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.marches-publics.info
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
476,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Neichel Automotive
Indirizz postali: CD52 Schaffhouse
Belt: Seltz
Kodiċi postali: 67470
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.