Publications Office of the EU
RO-Brasov: Kompjuters portabbli - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

RO-Brasov: Kompjuters portabbli

  • Ippubblikat
    07/05/2011
  • Skadenza
    21/06/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    21/06/2011
  • Aġġudikat
    21/09/2011
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO122 Braşov
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30213100 Kompjuters portabbli
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
808,420.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
808,416.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Se vor achizitiona urmatoarele echipamente si servicii: copiatoare, imprimante, computere portabile, video proiectoare, tabla electronica, routere wireless.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/06/2011 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
808,420.00 RON
Valur kuntrattwali finali
808,416.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: TOP Birotica S.R.L.
Indirizz postali: B-dul Ghencea nr. 134, corp 90, lot II, parter, cam. 54-56, sector 6
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 061699
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.