Publications Office of the EU
Franza-Hayange: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Hayange: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji

  • Aġġudikat
    26/04/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRF33 Moselle
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18100000 Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
46,500.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CAVF2017-01-001
Deskrizzjoni

La présente consultation concerne l'achat de vêtements de travail et d'équipements de protection individuelle, de protections jetables, de vêtements pour les agents d'accueil, le personnel de la petite enfance et les agents d'entretien de la Communauté d'agglomération du Val de Fensch.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

18100000 - Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji

35113000 - Apparat tas-sigurtà

18800000 - Żraben

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
5,000.00
Valur kuntrattwali finali
46,500.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Loza Protec
Indirizz postali: 2 rue Pratel
Belt: Morhange
Kodiċi postali: 57340
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.